Chirurgické zákroky u malých zvířat – Morava

Chirurgické zákroky u malých zvířat jsou běžnou součástí veterinární praxe. Tyto zákroky mohou být prováděny z různých důvodů, jako například kvůli zranění, nemoci nebo k odstranění nádorů.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1MVDr. Rudolf Šetka1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Palackého 291 , Fulnek Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme veterinární péči pro psy, kočky či jiná drobná zvířata. Specializujeme se na gynekologii malých zvířat, veterinární péči skotu a péči o prasata. Provádíme chirurgické intervence, diagnostiky i laboratorní vyšetření. Naše ordinace je vybavená moderními přístroji a děláme sono…

2Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Čechova 99, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme veterinární klinika, která se stará téměř o veškeré druhy malých a drobných zvířat. Naše služby zahrnují dermatologie, neurologie, stomatologie, atd. Navíc disponujeme vlastním RTG a EKG.

3Veterina Bystrc s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(44)
Kubíčkova 1115/8, Brno-Bystrc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme veterinární ordinace s veterinární pohotovostí a provádíme vakcinace a odčervení a čipování a vydávání pasů i také preventivní a léčebnou činnost. Dále nabízíme poradenství a chirurgické zákroky a asistence u porodů a máme vybavenou laboratoř a RTG i ultrazvuk a poskytujeme další služby.

4MVDr. Jiří Svobodný - Veterinární ambulance1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Starovičky 298, Starovičky
Otevřeno do 20:00

Poskytujeme veterinární léčebnou a také preventivní péči. Dále provádíme očkování proti nemocem malých zvířat a dále jednoduché chirurgické zákroky.

5MVDr. Ing. Pavel Hrdina, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(68)
Novoveská 1543, Hluk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní veterinární preventivně-léčebnou a poradenskou činnost v praxi malých i velkých zvířat. Zaměřujeme se na klinické vyšetření, vyšetření krve, dermatologické, mikrobiologické, parazitologické vyšetření. Očkujeme čipujeme.

6MVDr. Javora Michael - Veterinární klinika AAnimalCare

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Hornomlýnská 839, Zlín Bezdlužná

Poskytování kompletní preventivní a léčebné veterinární činnosti u malých zvířat. Zajišťujeme vakcinaci, SONO, EKG, RTG vyšetření včetně dysplazie, odstranění zubního kamene ultrazvukem, chirurgické zákroky a další. Prodej krmiv. Nabídka úpravy srsti a trimování.

7MVDr. Michaela Hejlková - VETERINÁRNÍ ORDINCE

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 23, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše veterinární ordinace si zakládá na pečlivém, laskavém, férovém přístupu ke zvířatům i jejich majitelům. Vždy se snažíme nalézt příčinu nemoci, aby se zvířeti dostalo nejlepší možné péče. Provádím chirurgické zákroky, ultrasonografické a rentgenové vyšetření. Posláním našeho pracoviště je péče…

8MVDr. Oswald Robert

4.1
★★★★★
★★★★★
(34)
Masarykova 1195, Zlín Bezdlužná

Veterinární klinika specializovaná na choroby malých zvířat. Poskytujeme služby z oblasti prevence a poradenství. Provádíme odborné chirurgické zákroky, stříhání psů a prodáváme krmiva, diety a chovatelské potřeby.

9Veterinární klinika Na Kopci s.r.o.

Rooseveltova 1239/32, Opava - Předměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme preventivní péči a léčbu malých zvířat. Provádíme chirurgické zákroky. Nabízíme hospitalizaci pacientů, vakcinace, očkování, odčervení, odblešení, vytažení klíštěte, poradenství a prodej krmiv a veterinárních diet.


Firmy v dalších lokalitách


Chirurgické zákroky u malých zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí chirurgické zákroky pro malá zvířata.

Mezi nejčastější chirurgické zákroky u malých zvířat patří:

1. Kastrace a sterilizace - Tyto zákroky jsou prováděny za účelem snížení rizika vzniku některých zdravotních problémů a také k omezení nežádoucího chovu.

2. Odstranění nádorů - Nádory mohou být benigní nebo maligní a mohou se vyskytovat na různých místech těla. Odstranění nádoru může být nutné k prevenci dalšího šíření a k zajištění kvality života zvířete.

3. Opravy zlomenin - Zlomeniny jsou častým problémem u malých zvířat, zejména u psů a koček. Chirurgická oprava zlomenin může být nutná k obnovení funkce končetin a k prevenci dalších komplikací.

4. Odstranění cizích těles - Psi a kočky jsou často zvědaví a mohou sníst nebo polknout cizí tělesa, jako jsou například kosti, hračky nebo kameny. Tyto předměty mohou způsobit vážné zdravotní problémy a mohou být nutné je chirurgicky odstranit.

Chirurgické zákroky u malých zvířat jsou prováděny pod celkovou anestézií a vyžadují pečlivou přípravu a sledování. Veterinární kliniky v oblasti Morava jsou vybaveny moderním vybavením a zkušenými veterinárními chirurgy, kteří jsou schopni poskytnout kvalitní péči pro vaše zvíře.

Pokud máte zájem o chirurgický zákrok pro vaše zvíře, je důležité se obrátit na kvalifikovaného veterinárního lékaře a diskutovat s ním o všech možnostech a rizicích.