Cestovní pas pro psy – Morava

Cestovní pas pro psy je důležitým dokumentem, který umožňuje psům cestovat do zahraničí. Tento pas obsahuje informace o psovi, jako je jeho jméno, plemeno, barva srsti, datum narození a číslo mikročipu.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Nemocnice Milosrdných sester - Česká provincie Kongregace sv. Vincence de Paul1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Malý val 1553/2, Kroměříž Bezdlužná

Léčebna a nemocnice pro dlouhodobě nemocné pacienty, s předností pro pacienty geriatrické. Zaměřujeme se na režimovou, dietetickou, rehabilitační a medikamentózní léčbu. Vyšetření a léčba infekčních onemocnění. Provádíme očkování pro cestovatele do zahraničí. Injekční ambulance pro dárcovství krve.…

2SYMEDIS PLUS, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Obchodní 1507, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SYMEDIS PLUS, s.r.o., se sídlem Obchodní 1507, 686 01, Uherské Hradiště, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 84512, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

3Mgr. et Mgr. Michaela Kořínková - Psychologické poradenství

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
M. R. Štefánika 967…, Šumperk Bezdlužná

Mgr. et Mgr. Michaela Kořínková - Psychologické poradenství, se sídlem M. R. Štefánika 967/3, 787 01, Šumperk, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Psychologické poradenství a…


Firmy v dalších lokalitách


Cestovní pas pro psy v lokalitě Morava – detailní popis

Dále obsahuje informace o očkování proti vzteklině a dalším nemocem, které jsou povinné pro vstup do některých zemí.

Cestovní pas pro psy je vydáván veterinárními lékaři, kteří jsou oprávněni provádět očkování proti vzteklině a dalším nemocem. Pro vydání pasu je nutné, aby pes byl mikročipován a očkován proti vzteklině. Veterinární lékař poté zkontroluje, zda jsou všechny informace správné a vydá pas.

Cestovní pas pro psy je povinný pro cestování do zahraničí, ale může být užitečný i při cestování v rámci České republiky. Například při ubytování v hotelu nebo při návštěvě veterináře může být požadován.

v oblasti Morava je možné získat cestovní pas pro psy u veterinárních lékařů. v oblasti se nachází několik veterinárních klinik, kde je možné pas získat. Mezi nejznámější patří Veterinární klinika Morava, Veterinární ambulance Morava nebo Veterinární klinika Morava - Vinařice.

Pokud plánujete cestovat se psem do zahraničí, je důležité si předem zjistit, jaké požadavky na cestování do dané země platí. Některé země například vyžadují speciální očkování nebo testy na určité nemoci. Je také důležité si zkontrolovat platnost očkování proti vzteklině, které musí být starší než 21 dní a mladší než 12 měsíců.

Důležité informace o cestování s psem lze shrnout do následujícího seznamu:

- Cestovní pas pro psy je povinný pro cestování do zahraničí.
- Pas obsahuje informace o psovi, očkování proti vzteklině a dalších nemocích.
- Pas vydávají veterinární lékaři.
- v oblasti Morava je možné pas získat u několika veterinárních klinik.
- Před cestou je nutné zkontrolovat požadavky na cestování do dané země.
- Platnost očkování proti vzteklině musí být starší než 21 dní a mladší než 12 měsíců.