Česnek ve vakuu je skvělým způsobem, jak uchovat čerstvost a chuť česneku po delší dobu. Tento způsob balení zabraňuje ztrátě aromatických látek a zajišťuje, že si zachováte jeho výživné vlastnosti. Užijete si tak všechny jeho benefity i v okamžiku, kdy není v sezóně, a to zejména v lokalitě Morava. Ať už ho budete používat do vaření nebo jako přírodní lék, česnek ve vakuu je výbornou volbou pro všechny milovníky kvalitních surovin.
1–10 firem z 33 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Jsme rodinná česká firma, která se specializuje na výrobu kořenících směsí, česnekové pasty, zpracování škrobů, sušené zeleniny a sušených hub. Všechny naše produkty jsou vyráběny dle vlastních receptur.
Vyrábíme brambůrky (česnekové, špekové, solené, smetanové), tyčinky (solené, česnekové, cibulové, kmínové, k pivu a vínu, grahamové se sezamem, sladké s perníkem nebo skořicí) a pekařské tyčinky solené.
Zabýváme se pěstováním brambor, ale také jahod, brukvovité zeleniny, hlávkového salátu, rajčat, paprik, zelí a česneku. Naše produkce je založena na kvalitě a šetrném přístupu k přírodě, což nám umožňuje nabídnout čerstvou zeleninu, kterou si můžete užít po celý rok.
Velkoobchod, prodej, dodávka, distribuce: ovoce, zelenina, brambory, jablka, cibule, česnek, citrusy, melouny a ostatní ovoce a zelenina, zahradnické substráty, hnojivo. Zásobování pro maloobchody, restaurace, hotely, jídelny, stravovací zařízení. Rozvoz pro okres Hodonín, Břeclav, Znojmo. Prodej…
Chováme mléčná plemena koz a ovcí. Nabízíme vejce, česnek, cibuli, bylinky, mošt a ocet.
Nabízíme široký výběr kvalitních pekařských a cukrářských výrobků vyrobených tradičními recepty. V naší pekárně klademe důraz na čerstvost, chuť a zdravé suroviny. Připravujeme chutný a nutriční bohatý chléb, koblihy, donuty a další pečivo.
Naším oborem je pěstování a prodej slivoní, špendlíků žlutých a česneku.
LICEA v Prostějově se zaměřuje na výkup a prodej regionálního ovoce, zeleniny a sadbových brambor. Nabízíme čerstvé produkty a kvalitní hnojiva. Zajišťujeme rozvoz do restaurací i maloobchodů. Navštivte naši prodejnu a objevte široký sortiment.
Specializujeme se na dovoz a prodej maďarských specialit, jako jsou maďarská zelenina, delikatesy a kvalitní papriky. Nabízíme jedinečné produkty pro maloobchod a velkoobchod.
Naší firmou je potravinářská výroba s tradicí. Specializujeme se na kvalitní česnekovou pastu, hořčici, kečupy, majonézy a další potraviny, které nabízíme zákazníkům. Naše výrobky jsou známé pro svou chuť a kvalitu, kterou garantujeme.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.