Celoroční ubytování v apartmánových rezidencích – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Pension JORDÁN1 pobočka

Malinovského 55, Lednice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme ubytování v Lednici na Moravě v příjemném prostředí penzionu rodinného typu. Pro hosty jsou k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením, kolárna a vinný sklípek, který je součástí objektu.Po dohodě je možné zajistit degustaci vín vlastní výroby. Objekt je zařízen i na pořádání…

2Apartmány Vojtěška-ubytování Kouty nad Desnou

4.6
★★★★★
★★★★★
(31)
Rejhotice 135 , Loučná nad Desnou Bezdlužná

Apartmány Vojtěška v Loučné nad Desnou nabízejí příjemné a moderní ubytování v těsné blízkosti lyžařského a relaxačního střediska Kouty nad Desnou.K dispozici jsou jedno, dvou a třípokojové apartmány s kapacitami 3-9 osob, vybavené vlastní koupelnou s WC, kuchyňským koutem, TV a internetem.Dům, s…

3Penzion Menšík

Nabízíme celoroční ubytování s výhledem na Arcibiskupský zámek. Dále v našem penzionu je kapacita 8 dvoulůžkových pokojů s WC, koupelnou, TV, satelitem a připojením k internetu. Dva pokoje s možností přistýlky. Mimo jiné ubytování je vhodné i pro cyklisty a turisty.

4PENZION NA JÍZDÁRNĚ s.r.o.- Restaurace, Pizzerie

Štěchovice 1352/4, Kroměříž
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Celoroční nabídka ubytování v penzionu. A to s lůžkovou kapacitou 19 osob. Na každém pokoji je sprcha, umyvadlo, WC, televizor a případně lednička. Apartmán pro 6 osob. Restaurace s kapacitou až 80 osob + 50 míst zahrádka. Tenisové kurty, pizzerie, minutky, příjem stravenek. Výběr z mnoha druhů…

5Penzion Eva Modřice

Poskytujeme celoroční ubytování v klidné lokalitě v rodinném penzionu v apartmánech s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Penzion se nachází v romantické zahradě. Hostům je k dispozici venkovní posezení, bazén a krb.

6Hotel Cementář

3.8
★★★★★
★★★★★
(186)
1. máje 1850, Hranice Bezdlužná

Hotel Cementář Hranice na Moravě.

7Diňa Josef - Relaxační centrum Andělka

Vítejte na profilu penzionu Andělka v Hanušovicích. Najdete u nás luxusní apartmány, pohodu a relax. Proto věříme, že nás brzy navštívíte a že si pobyt u nás maximálně užijete. Na viděnou se těší celý tým Andělky.

8Ing. Žmolík Lubomír

Nabízíme celoroční ubytování v kompletně vybaveném apartmánu s celkovou kapacitou 4 osoby.

9Pension SONNE, s.r.o.

Nabídka celoročního ubytování v penzionu s celkovou kapacitou 11 míst. Ubytování je možné minimálně na 2 noci a bez domácích mazlíčků. K dispozici je vinný sklípek a uzavřené parkoviště.

10Hotel Apollo spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Křižná 184/36, Valašské Meziříčí,… Bezdlužná

Celoroční ubytování v 5 jednolůžkových a 16 dvoulůžkových pokojích a 5 apartmánech. Dále součástí hotelu je velká hala, kavárna, bar, salonek a pivnice. Mimo jiné možnost pořádání seminářů, oslav a večírků pro 200 osob. Dále k dispozici je WiFi připojení, parkoviště a bezbariérový přístup.


Firmy v dalších lokalitách


Celoroční ubytování v apartmánových rezidencích v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Celoroční ubytování v apartmánových rezidencích najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.