Čalounické materiály z PVC – Morava

1–10 firem z 84 nalezených Filtry

1DEADE s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(23)
U Stadionu 3294, Břeclav Bezdlužná

Naší předností jsou kvalitní a designérsky originální sedací soupravy, často vyrobené na míru. Výroba se také rozšířila na kompletní interiéry kaváren, cukráren, penziónů. Sami se můžete podílet na konečném vzhledu výrobku, na rozměrech, typu sestavy nebo výběru plnícího materiálu.

2BPP spol. s r.o.

Vyrábíme a prodáváme polyuretanové pěny a čalounické potřeby.

3Divano – na míru s.r.o.

Zabýváme se renovací čalouněného nábytku. Především sedacích souprav, křesel, čalouněných postelí, kuchyňských židlí, lavic, polstrování zahradního nábytku apod. za použití novodobých i klasických materiálů. Zároveň vyrábíme nové sedací soupravy dle přání zákazníka. Specializujeme se na výrobu

4Lenka Lecianová - čalounictví Lecián

Šardice 17, Šardice Bezdlužná

Zabýváme se renovací veškerého čalounění.Pracujeme i s Vámi dodaným materiálem. Také nabízíme široký sortiment tkanin, syntetických kůží a kůží.

5DELIKA, s.r.o.2 pobočky

Zabýváme se prodejem zboží především pro stolaře, truhláře, čalouníky i domácí kutily. Máme i svou stolářskou dílnu, ke jsme schopni vyrobit kvalitní nábytek na míru.

6JANYŠKOVÁ s.r.o.

Bludovice 91, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti čalounění a renovace sedadel ve zdravotnictví, v dopravě- vlakové sedadla, renovujeme křesla k hracím automatům, renovace nábytku do restaurací.

7Vojtek Oldřich

Firma zaměřená na opravy a restaurování novodobého a starožitného nábytku a bytových doplňků - lepení, tmelení, dýhování, povrchové úpravy, opravy zámků, klíčů, pantů i drobné čalounění.

8Čalounictví Stabrava

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Husova 156/2a , Jeseník
Dnes už má zavřeno

Firma Čalounictví a Autočalounictví Stabrava vznikla před více jak 15 lety a od té doby působí na českém obchodním trhu ke spokojenosti zákazníkům. Naše společnost má za prioritu dodávat na český trh výrobky vysoké kvality za rozumné ceny. Během naší dlouholeté praxe jsme nasbírali spoustu…

9Marcel Bufla

Marcel Bufla, se sídlem Volgogradská 2529/9, 700 30, Ostrava-Zábřeh, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10Jan Salajka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Odrovice 12, Odrovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jan Salajka, se sídlem Odrovice 12, 664 64, Odrovice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…


Firmy v dalších lokalitách


Čalounické materiály z PVC v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čalounické materiály z PVC najdete 84 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 76 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 25 firem v regionu Morava.