Čalounické koženky – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1LEATHER SERVICE s.r.o.

Zabýváme se opravami, barvením, čištěním a ošetřením veškerých kožených povrchů včetně koženky a EKOkůže. Dále nabízíme poradenství a servis spojený s veškerými čalounickými službami a výrobou nábytku.

2REFLEK plus s.r.o.1 pobočka

Výroba a oprava autopotahů pro všechny osobní, užitkové i nákladní automobily, autobusy a pracovní stroje. Nabídka opravy čalounění i celých sedadel, včetně pěnové výplně. Čalounění i z kůže a koženky.

3Hýblerová Naděžda

Provádím opravy čalounění, starožitností, motosedadel, potahových látek, koženky a dětského nábytku.

4Hub Petr - Motodíly PH

Prodej, servis a renovace všech motocyklových veteránů. Opravy klikovek a výbrusy válců, čištění a vylívání nádrží. Vyplétání a centrování kol. Nabídka náhradních dílů, příslušenství a motodoplňků. Zajišťujeme čalounictví na všechny druhy sedáků, brašen a jiných doplňků z kůže nebo koženky.

5Starý Tomáš

Firma zaměřená na přečalounění rohových lavic, křesel, válend, dveří a židlí. K dalším činnostem patří prodej molitanu na míru, čalounických látek a koženky.


Firmy v dalších lokalitách


Čalounické koženky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čalounické koženky najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.