Broušené dózy – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1GD design s.r.o.1 pobočka

2.2
★★★★★
★★★★★
(14)
Velkomoravská 3543/…, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment interiérových dekorací v moderním stylu a populárním retro stylu, včetně vintage. Mezi tyto doplňky patří fotorámečky, krabičky a šperkovnice, keramické vázy a květináče, porcelán, vkusné lucerny a svícny, slunečníky a kočárky v retro stylu, hodiny, stojany na víno, panny…

2Breznický Ladislav - Glass

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Trávníky 458, Strání Bezdlužná

Naše malá rodinná sklářská huť se zabývá ruční výrobou užitkového a dekoračního skla. Nabízíme štamprle, sklenice, svatební číše, džbány, misky, dózy, vázy, svícny a další. Provádíme foukání, lisování či broušení skla. Dekorujeme pískováním, malováním či rytím. Poskytujeme možnost exkurzí.

3Dočkal Drahoslav, RNDr.1 pobočka

Specializujeme se na velkoobchodní prodej dekorovaného skla, porcelánu, keramiky a hodin. V nabídce máme dárková auta, dárkové sady v krabicích či ve dřevě, dárky k výročí a jubileu. Dále prodáváme pivní sklenice, korbely, dózy a džbány.

4BM Pack s.r.o. (pobočka Prostějov, Krasice)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(166)
Západní 88/45, Prostějov, Krasice Bezdlužná

Zakázková výroba obalů ze skla, keramiky, dřeva, plastů i kovů včetně potisku, barvení a pískování. Nabízíme láhve, sklenice, džbánky, dózy, pivní půllitry a popelníky. Dále u nás najdete trička, čepice, chňapky, šňůrky, tužky a nože.

5Dočkal Drahoslav, RNDr. (Šternberk)1 pobočka

Olomoucká 2375/197, Šternberk
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej dekorovaného skla, porcelánu, keramiky a hodin. Nabízíme dárková auta, dárkové sady v krabicích či ve dřevě, dárky k výročí a jubileu. Prodej pivních sklenic, korbelů, dóz a džbánů.

6Janyška Pavel

5.0
★★★★★
★★★★★
(27)
Čs. armády 1220/24, Bruntál Bezdlužná

Provozujeme internetový obchod s dekoracemi. Dodáváme ozdoby s tematikou Vánoc či andělů, dále vázy a obaly na květináče, umělé květiny, svícny, lucerny či bytový textil. Dále nabízíme hrnky, talíře, misky, dózy na potraviny, podnosy a tácy či solničky a pepřenky.

7Harasim velkoobchod s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(90)
Opavská 176, Rohov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se on-line prodej dekorací do bytu a na zahradu. Nabízíme porcelánové hrnky a soupravy, užitkovou keramiku, dózy, lucerny, svícny, hodiny, fotorámečky, obrazy, proutěné zboží, plastové obaly, květináče, truhlíky, závěsné nádoby. Skladem máme více než 2 tisíce druhů zboží.


Firmy v dalších lokalitách


Broušené dózy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Broušené dózy najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.