Bolesti šlach – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Stalmach Antonín, MUDr.

Poskytujeme chirurgickou a ortopedickou ambulanci. Zaměřujeme se na komplexní diagnostiku a léčbu nemocí a úrazů pohybového aparátu. Provoz chirurgické ambulance. Jsme chirurgickou a ortopedickou ambulancí, která je součástí Centra zdraví u Bílého lva v Říčanech. Disponujeme vlastním RTG…

2MUDr. Zbyněk Maška s.r.o.1 pobočka

Musilova 1100/14, Brno
Otevřeno od 15:30
Bezdlužná

Léčba rázovou vlnou, laseroterapie. Laserová léčba bolestí nereagujících na běžnou terapii.

3Ortopedicko - protetická ambulance MUDr. Jiří Tesarčík

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hrnčířská 270/10, Opava Bezdlužná

Provoz ortopedicko-protetické ordinace. Naše ortopedické ambulance naleznete na adresách Opava, Hrnčířská 270/10, Opava, Krnovská 3, Kobeřice, Hlučínská 739 Krnov, nám. Hrdinů 3. Ortopedie Opava Vám nabízí komplexní služby v léčbě bolestí kloubů, úponů a šlach.

4MUDr.Kopeček Pavel - Ortopedická ambulance

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo nám. 35/9, Kyjov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

MUDr.Kopeček Pavel Ortopedická ambulance - Poskytujeme ortopedické vyšetření dospělých i dětí.Provádíme ultrazvukové vyšetření dětských kyčlí v 6.ti týdnech a ve 3. měsících.Na naší ambulanci provádíme ošetření RÁZOVOU VLNOU.

5MUDr. Zbyněk Maška1 pobočka

Jsme ortopedie odborného lékaře a poskytujeme komplexní léčbu pohybového aparátu. Nabízíme možnosti léčby laserem a léčby rázovou vlnou to je léčba bolestí kloubů a šlach a svalů nereagující na běžnou terapii. Provádíme léčbu artrózy pomocí růstového faktoru z krevních destiček.

6Kolář Miroslav, Mgr.

Zaměřuji se na léčbu akutních bolestivých stavů či bolesti zad, páteře a periferních kloubů, degenerativní a bolestivá onemocnění kloubů končetin, vadné držení těla a úponové bolesti, šlacho-svalové obtíže i poúrazové a pooperační stavy.


Firmy v dalších lokalitách


Bolesti šlach v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bolesti šlach najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.