Bolesti Achillovy paty – Morava

Bolest Achillovy paty je častým problémem, který postihuje mnoho lidí v oblasti Morava i po celém světě. Tato bolest se obvykle vyskytuje v oblasti paty, kde se nachází Achillova šlacha, která spojuje sval lýtkového svalu s patou.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1ORTOPEDIE Wellnerova s.r.o. - MUDr. Miroslav Dostál

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Wellnerova 1322/3b, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Ortopedie dětí a dospělých. Našim pacientům poskytujeme komplexní ortopedickou péči i speciální výkony. Provádíme ultrazvuk kojeneckých kyčlí, pohybového aparátu a aplikace rázové vlny. Ultrazvuk dětských kyčlí provádíme vždy v pondělí 8:00–11:30 a 12:30–14:00. Akutní případy vyšetřujeme v…

2RECENS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Vackova 428/8, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Společnost Recens, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako privátní zdravotnické zařízení se zaměřením na ambulantní léčbu v oblasti ortopedie a rehabilitace. Od roku 2000 jsou obě ambulantní pracoviště lokalizována v Brně – Králově Poli. Po více než deseti letech působení se pracoviště díky odborné…

3ORTOPEDIE PLUS s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(31)
Makovského náměstí…, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ortopedie plus s.r.o. je zdravotnické zařízení, které nabízí dětským i dospělým pacientům komplexní erudovanou ortopedickou péči. Nabízíme pečlivé klinické vyšetření, vysvětlení problematiky a možností konzervativní i operační terapie. Náš ortopedický tým má dlouholetou ortopedickou i…

4Ceragem Centrum Brno

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Hybešova 18, Staré Brno
Otevřeno od 8:15
Bezdlužná

Světově nejlepší partner v péči o zdraví. Zdravá páteř je základem našeho zdraví. Naše zdraví je základem našeho štěstí. Poznejte Ceragem Master V3, pečujte o svoji páteř a své zdraví a prožívejte naplněný a šťastný život. Ceragem je vedoucím výrobcem vysoce kvalitních termálních masážních lehátek.…

5Harmanová Iveta

Nabízím regenerační a rekondiční služby, masáže.

6Polák Michael, Mgr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(47)
Vrchlického 2366, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka sportovních rehabilitací a fyzioterapií. Dále se zaměřuji na oblasti krku, zad i hlavy včetně pooperačních bolestí. Zabývám se sportovní medicínou a poskytuji poradenství. Pro každého klienta je vytvořen individuální program, který povede ke zlepšení celkového stavu a výkonnosti.

7Revmatologie MUDr. Bílková s.r.o.

Wellnerova 1215/3, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

V naší revmatologické ordinaci provádíme veškerá vyšetření kloubů, měkkých tkání, a všech revmatologických onemocnění jako jsou bolestivá ramena, tenisové lokty, bolesti nohou a kloubů. Následně provádíme léčbu.

8Mařák Radovan, MUDr. - neurologická ordinace, rehabilitace

4.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Litovelská 102/21, Olomouc - Nová Ulice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Neurologická ambulance - zaměření na léčbu onemocnění páteře, bolestí hlavy, roztroušené sklerózy, stavu po mozkové příhodě, polyneuropatie, epilepsie a tetanie. Myoskeletální medicína - vyšetřování poruch funkce páteře a kloubů a jejich léčbou.

9Spáčil Zdeněk, RNDr. - LÉKÁRNA U SPASITELE

Dolní náměstí 15/51, Olomouc
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Lékárna "U Salvátora" patří mezi nejstarší olomoucké lékárny, je nejen historickým svědkem vývoje hanácké metropole, ale i poctivým a spolehlivým služebníkem zdraví občanů svého města a širokého okolí dodnes. Po čtyři století tu lidé vyhledávají pomoc i rady při svých těžkostech a potížích. Po…

10MUDr. Dušan Rak1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Budovatelů 197/6, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ortopedická ambulance ve Šternberku je zaměřena na léčbu pohybového aparátu. Zabývá se bolestí zad, páteře, terapií bolesti, chronických potíží, plochými nohami, skoliózou i ostatními vadami páteře. Komplexně vyšetřujeme kojence, mládež, dorost i dospělé. Dále provozujeme ortopedickou ambulanci v…


Firmy v dalších lokalitách


Bolesti Achillovy paty v lokalitě Morava – detailní popis

Achillova šlacha je největší a nejsilnější šlachou v těle, ale přesto může být náchylná k poranění a zánětu.

Příčiny bolesti Achillovy paty mohou být různé. Mezi nejčastější patří přetížení šlachy, náhlé zatížení, nedostatečné rozcvičení před sportovní aktivitou, nošení nevhodné obuvi, obezita, genetické faktory a stárnutí. Bolest Achillovy paty se může projevovat jako tupá, pulzující nebo ostrá bolest v oblasti paty, která se může zhoršovat při chůzi nebo běhu.

Pokud trpíte bolestí Achillovy paty, můžete vyzkoušet následující metody:

1. Odpočinek a zmírnění zátěže - Zastavte sportovní aktivity, které způsobují bolest a snižte celkovou zátěž na nohu.

2. Ledování - Použijte ledovou masáž na postiženou oblast, aby se snížil zánět a otok.

3. Protizánětlivé léky - Užívání léků proti bolesti a zánětu, jako jsou ibuprofen nebo acetaminofen, může pomoci zmírnit bolest.

4. Fyzioterapie - Fyzioterapeut může pomoci s posilováním a protahováním svalů, které podporují Achillovu šlachu.

5. Podpůrné pomůcky - Použití podpůrných pomůcek, jako jsou ortézy nebo speciální vložky do boty, může pomoci zmírnit bolest a snížit zátěž na Achillovu šlachu.

Je důležité si uvědomit, že pokud bolest Achillovy paty přetrvává déle než několik dní nebo se zhoršuje, měli byste vyhledat lékařskou pomoc. V některých případech může být nutná chirurgická léčba.

v oblasti Morava můžete najít mnoho odborníků, kteří vám mohou pomoci s bolestí Achillovy paty. Mezi ně patří ortopedové, fyzioterapeuti a rehabilitační specialisté. Pokud trpíte bolestí Achillovy paty, neváhejte vyhledat pomoc a získat správnou léčbu.