Bezbariérové penziony – Morava

Bezbariérové penziony v oblasti Morava jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají ubytování bez překážek. Tyto penziony jsou navrženy tak, aby byly přístupné pro osoby s omezenou pohyblivostí, a nabízejí také další výhody, jako jsou například široké dveře, bezbariérové sprchy a toalety.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1IBERIA TRADE s.r.o. - HOTEL IBERIA***

4.4
★★★★★
★★★★★
(274)
Pekařská 99/11, Opava, Město Bezdlužná Ověřená

Nabízíme služby hotelu a restaurace. Ubytování můžeme nabídnout ve 26 dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmánu. Ubytovací kapacita hotelu je tudíž 54 lůžek s možností přistýlky. K hotelu patří hotelové parkoviště s bezbariérovým přístupem. Pokoje jsou zařízeny stylově, k…

2Penzion Sirius

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Svatopluka Čecha…, Vyškov Bezdlužná

Rodinný moderní penzion - ubytování v centru Vyškova, 22 lůžek, 1-2 lůžk. pokoje s vl. soc. přísl., TV, klimatizace, přistýlky, internet, chráněný parking, bezbariérový, v dosahu squash, aquapark, dinopark, lanové centrum, farma Bolka Polívky, BVV.

3Penzion U Hroznu

3.9
★★★★★
★★★★★
(221)
náměstí…, Velké Bílovice Bezdlužná

Nacházíme se v centru města Velké Bílovice. Poskytujeme vhodné podmínky pro ubytování při rodinné dovolené, služebních cestách a cestách za vínem. U nás je bezbariérový přístup.

4HOTEL VAKA

4.6
★★★★★
★★★★★
(1308)
Cimburkova 4a, Brno Bezdlužná

Nabízíme 21 moderních a prostorných pokojů, které Vám poskytnou maximální pohodlí a relaxaci potřebnou do dalšího dne. Zvláštní pozornost jsme věnovali výběru kvalitních postelí, matrací a lůžkovin pro Váš klidný spánek. Pro hosty bez vlastního PC je k dispozici zdarma internetový koutek. Hotel má…

5RESTAURACE U VAVŘÍKŮ - Vavřík Miroslav

4.0
★★★★★
★★★★★
(124)
Poříčí 992, Pohořelice Bezdlužná

Restaurace U VAVŘÍKŮ v Pohořelicích u Brna nabízí služby stravování již od roku 1997. Restaurace a pension se nachází 400m od centra města a nabízí bezbariérový přístup s kapacitou 65 míst k sezení a salónek s kapacitou 70 míst. V letních měsících mají zákazníci možnost využít venkovní posezení.…

6Ubytovna Jezerka

Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 140 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-fi. K dispozici je novomanželské apartmá a bezbariérový pokoj. Možnost pořádání společenských a firemních akcí.

7Restaurace Wechův Dvůr

3.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Štěchovice 1327/1a, Kroměříž
Otevřeno od 11:00

Provoz restaurace s krbem, letní zahrádkou v zeleni či bezbariérovým přístupem, salonkem s podiem, šipkami a stolním fotbálkem včetně možnosti vlastních diskoték a zábav, posezení s kytarami. Nabízíme výbornou domácí kuchyni a ochotný personál.

8Šnajdrová Věra - ubytování1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(79)
Šardice 836, Šardice Bezdlužná

Poskytujeme ubytování v soukromí s kapacitou 20 míst v 6 pokojích. Penzion nabízí sportovní i společenské využití. Pořádání večírků, grilovacích akcí a degustací. V okolí je celá řada turistických zajímavostí a historických památek. Nabízíme možnost ubytování i s domácím zvířetem.

9Penzion SELSKÝ DVŮR

3.7
★★★★★
★★★★★
(166)
Anenská 778, Moravská Nová Ves

Náš penzion se nachází ve vinařském kraji, na jihu Moravy, nedaleko hranic se Slovenskem a Rakouskem. Máme připraveno ubytování pro 29 hostů, většinou ve dvoulůžkových pokojích. Návštěvníkům můžeme nabídnou i 3 třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj a jeden pokoj bezbariérový. Všechny jsou vybaveny…

10Schneider Radmil- HOTEL MORAVA1 pobočka

3.2
★★★★★
★★★★★
(126)
Šafaříkova 855, Uherské Hradiště Bezdlužná

Levné, ale velmi kvalitní ubytování nedaleko centra Uherského Hradiště. K dispozici je celkem 51 pokojů. WiFi připojení je free na celém hotelu. Hotel má bezbariérový přístup a výtah.


Firmy v dalších lokalitách


Bezbariérové penziony v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je mnoho bezbariérových penzionů, které nabízejí pohodlné a bezstarostné ubytování pro všechny hosty. Tyto penziony jsou ideální pro rodiny s dětmi, seniory a osoby s omezenou pohyblivostí. Pokud hledáte bezbariérové ubytování v oblasti Morava, určitě si vyberte jeden z mnoha bezbariérových penzionů, které jsou k dispozici.