Bércové vředy – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MUDr. Simona Holcová

Jugoslávská 770/13, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Provoz ordinace a služby kožního lékaře.

2NCA - KEPHAS, s.r.o.

Mendlovo náměstí…, Brno-Staré Brno
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Máme provoz chirurgické ambulance a poskytujeme prodej zdravotnických prostředků. Chirurgická ambulance je specializovaná na proktologii a flebologii. Dále poskytujeme rehabilitaci, lymfodrenáže a poradnu pro stomiky.

3MUDr. Oldřich Hülle - chirurgická ambulance s.r.o.

náměstí Míru 3287/13, Kroměříž
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Poskytujeme služby chirurgické ambulance. Ambulantní traumatologie, diagnostika a léčba chirurgických onemocnění nevyžadujících celkovou anestezii, ošetření poranění a kožních onemocnění v lokálním umrtvení, léčba bércových vředů, základní akupunktura.

4Škarabela Michal, MUDr. - Medical Vision

Firmu Medical Vision založil MUDr. Michal Škarabela v roce 2000. Od počátku se naše firma věnuje oftalmologii. V České republice a na Slovensku zastupujeme několik výrobců zdravotnických prostředků.

5Chirex Olomouc s.r.o.

Wellnerova 1215/3, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozování chirurgické ambulance. Provádíme klinická vyšetření, ošetření ran, popálenin a úrazů, poskytujeme traumatologickou péči a léčbu bolesti břicha. Ošetřujeme frakčním laserem, laserová liposukce, kryolipolýza a nutriční poradna. Poskytujeme operace křečových žil laserem.

6Matoušek Pavel, Mudr.1 pobočka

Soukromá chirurgická a cévní ordinace. Poskytujeme komplexní péči pacientům s křečovými žilami a bércovými vředy.


Firmy v dalších lokalitách


Bércové vředy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bércové vředy najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.