Autorecyklace, recyklace autovraků – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1ŠROT GEBESHUBER s.r.o.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Blansko-Dolní Lhota…, Blansko-Dolní Lhota Bezdlužná

Jsme kovošrot a to pro Vás a nabízíme vvýkup a zpracování kovů jako je železný šrot a barevné kovy a druhotné suroviny a recyklace kovového odpadu a šrotu a kontejnery a autovraky a jejich ekologická likvidace a autobaterie i také kovošrot a barevné kovy a šrot i sběrné suroviny.

2REMET, spol. s r.o.1 pobočka

Vídeňská 11/127, Brno-Přízřenice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Od roku 1990 jsme významným odběratelem kovového šrotu a dodavatelem hliníkových slitin a kovových polotovarů. Vykupujeme kovový odpad a autobaterie. Ekologicky likvidujeme autovraky, kovové konstrukce a strojní zařízení. Zajišťujeme dopravu a přistavení kontejnerů.

3Jiří Trecha- Kovošrot

4.4
★★★★★
★★★★★
(34)
Hodonínská 82, Rohatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vykupujeme a zpracováváme vyřazenou elektroniku, elektrošrot, elektronický šrot, rozvaděče, stykače, jističe, transformátory, výpočetní techniku, kabely, plošné spoje, polovodičové součástky, integrované obvody, procesory, konektory, zásuvky atd., veškerý spojovací a telekomunikační elektronický…

4Naja servis, s.r.o.8 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(31)
Krátká 713/8, Vyškov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se výkupem a zpracováním kovového odpadu. Vykupujeme železo, ocel, měď, nerez, hliník, mosaz a bronz. Zajišťujeme ekologickou likvidaci autovraků. Zajišťujeme svoz železného šrotu.

5ECO - BUILDING BRNO s.r. o.

Příkop 838/6, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme specializovaná firma s více než 25 letou historií, která se stala jednou z dynamicky se rozvíjejících společností zaměřených na realizaci nových progresivních technologií v oblasti ekonomicky efektivního a ekologicky nezávadného zpracování hlavně vedlejších energetických produktů.

6ŠROT GEBESHUBER s.r.o. (centrála Kroměříž)3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Sádkách 3470/2c, Kroměříž
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kovošrot – výkup a zpracování kovů (železný šrot a barevné kovy). Druhotné suroviny, recyklace kovového odpadu - šrotu, kontejnery, autovraky a jejich ekologická likvidace. Autobaterie. Kovošrot, barevné kovy, šrot, sběrné suroviny.

7HOFA - HOFMAN s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Železniční 591/10, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby svoz, nákup, zpracování a prodej železného šrotu, barevných kovů a olověných akumulátorů.

8Miroslav Horník - Šternberk

Litovelská 2510/12, Šternberk
Dnes už má zavřeno

Miroslav Horník, se sídlem Litovelská 2510/12, 785 01, Šternberk, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9RECYKLACE HORNÍK s.r.o.

Litovelská 2510/12, Šternberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

RECYKLACE HORNÍK s.r.o., se sídlem Litovelská 2510/12, 785 01, Šternberk, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 63843, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

10Hensl František

Výkup kovového odpadu a barevných kovů. Odvoz či likvidace autovraků.


Firmy v dalších lokalitách


Autorecyklace, recyklace autovraků v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autorecyklace, recyklace autovraků najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.