Architekturní svítidla – Morava

Architektonické svítidla jsou v oblasti Morava stále více populární. Tyto svítidla nejenže osvětlují interiéry a exteriéry, ale také přidávají do prostoru estetickou hodnotu.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Kamenictví Brno - Sedlák Radim

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 307/96, Brno-střed -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zakázkovému kamenosochařství se věnujeme od roku 1992. Vyrábíme nové pomníky ze žuly včetně rytí nápisů, jednohroby, dvojhroby a další kamenické práce. Zabýváme se i renovací starých hrobů, kterým vracíme vzhled a čistotu za využití mechanických prací nebo chemického čištění.

2PKV BUILD s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Šumavská 519/35, Brno Bezdlužná

PKV působí v oblastech stavebnictví a energetiky. Své portfolio služeb je schopná realizovat po celé České Republice s těžištěm společnosti v Brně.

3SVITAP s.r.o. (pobočka Kroměříž)5 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(23)
Komenského 75, Chropyně Bezdlužná

Firma Svitap J.H.J. spol. s.r.o. vznikla v roce 1993 ze státního podniku, jehož výrobu činily především páskové tkaniny, lněné plachtoviny a dále pak vojenské stany. Po dvaceti letech od privatizace společnost své portfolio výrobků rozšířila takovým způsobem, že pro ni dnes není problém úspěšně…

4STAMINA, s.r.o.

Projekční a inženýrská kancelář poskytuje služby ve stavebnictví, technické poradenství v oblasti stavebnictví a architektury.

5KARTOUS LUDĚK Ing.

KARTOUS LUDĚK Ing., se sídlem Tyršova 136, 664 01, Bílovice nad Svitavou, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Projektová činnost ve výstavbě Výroba, obchod a služby…


Firmy v dalších lokalitách


Architekturní svítidla v lokalitě Morava – detailní popis

Architektonická svítidla jsou navržena tak, aby se snadno integrovala do různých architektonických stylů a designů. V oblasti Morava je k dispozici široká škála architektonických svítidel, která splňují různé požadavky a potřeby. Tyto svítidla jsou vyrobená z kvalitních materiálů a jsou navržena tak, aby byla energeticky úsporná a ekologická. Pokud hledáte kvalitní a moderní architektonická svítidla v oblasti Morava, určitě si vyberete z široké nabídky produktů.