Architekturní svítidla – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Kamenictví Brno - Sedlák Radim1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vídeňská 307/96, Brno-střed -…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Zakázkovému kamenosochařství se věnujeme od roku 1992. Vyrábíme nové pomníky ze žuly včetně rytí nápisů, jednohroby, dvojhroby a další kamenické práce. Zabýváme se i renovací starých hrobů, kterým vracíme vzhled a čistotu za využití mechanických prací nebo chemického čištění.

2PKV BUILD s.r.o.1 pobočka

PKV působí v oblastech stavebnictví a energetiky. Své portfolio služeb je schopná realizovat po celé České Republice s těžištěm společnosti v Brně.

3SVITAP J. H. J. spol. s r. o. (pobočka Kroměříž)5 poboček

2.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 75, Chropyně Bezdlužná

Firma Svitap J.H.J. spol. s.r.o. vznikla v roce 1993 ze státního podniku, jehož výrobu činily především páskové tkaniny, lněné plachtoviny a dále pak vojenské stany. Po dvaceti letech od privatizace společnost své portfolio výrobků rozšířila takovým způsobem, že pro ni dnes není problém úspěšně…

4STAMINA, s.r.o.

Projekční a inženýrská kancelář poskytuje služby ve stavebnictví, technické poradenství v oblasti stavebnictví a architektury.


Firmy v dalších lokalitách


Architekturní svítidla v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Architekturní svítidla najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.