Architektura – Morava

Architektura je oblastí, která se v posledních letech v oblasti Morava stala velmi populární. Lidé si stále více uvědomují, jak důležitá je kvalitní architektura pro jejich domy, byty a kanceláře.

1–10 firem z 247 nalezených Filtry

1Kamenosochařství Antonín Benešovský

Tasovice 417, Tasovice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Zabýváme se zpracováním přírodního kamene a výrobou teracových výrobků. Vyrábíme kamenné pomníky, kamenné kuchyňské desky, kamenné parapety, schody a dalších kamenných výrobků.

2Ing. Novotný Miroslav - KERAMIKA NEOLIT2 pobočky

Kaštanová 639/143, Brno-Horní Heršpice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej zahradní, dekorativní a dárkové keramiky.

3KB - BLOK systém, s.r.o. (centrála Brno)14 poboček

3.6
★★★★★
★★★★★
(26)
Kulkova 4332/12a, Brno Bezdlužná

Výrobce a prodejce stavebních materiálů specializující se na betonové tvarovky, prvky zahradní architektury, dlažbu, střešní krytinu, opěrné zdi a další.

4ALESTRA s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tišnovská 305, Kuřim Bezdlužná

Děláme realizaci dětských hřišť a také multifunkčních sportovišť. A dále ještě outdoorových posiloven. Děláme zakázkové výroby prvků zahradní architektury.

5Štěpán Marek, Ing. arch.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Konečného náměstí…, Brno-Veveří

Nabídka zpracování projektové dokumentace sakrálních a občanských staveb. Architektura dekoru a struktur.

6DSK plan, spol. s r.o.

Za dvacet let úspěšné činnosti atelier realizoval desítky zajímavých projektů a získal bohaté zkušenosti v navrhování a projektování staveb bytových, průmyslových , občanské vybavenosti ,staveb speciálních a dalších. Hlavní důraz klademe na individuální přístup k naším klientům, vysokou kvalitu…

7LÖW & spol., s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vranovská 767/102, Brno-Husovice

Nabízíme projekční práce. Vedle standartních projektů nabízíme i produkty v oblasti posuzování vlivu koncepcí na životní prostředí.

8INTECON spol. s r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Žižkovská 1330, Velké Bílovice

Výroba a montáž modulových staveb. Půdorysné řešení požadovaného celku nebo jednotlivé buňky Vám podle Vašich konkrétních představ a potřeb navrhneme. Zajistíme dopravu kontejnerů až na místo určení a v případě sestav provedeme jejich kompletní montáž včetně položení na Vámi zhotovené základy.

9a.123, s.r.o.

třída Kpt. Jaroše…, Brno-Černá Pole
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

a.123, s.r.o. - Provádění architektonických a projektových služeb pro rekonstrukce i novostavby. Zaměření na oblast územního plánování a inženýrské činnosti.

10PROJEKČNÍ KANCELÁŘ - BARTOŠ LADISLAV Ing. arch.

Projekční a inženýrská činnost, zpracování projektové dokumentace, architektonické návrhy, vizualizace, kompletní dodávky na klíč, provádění staveb, stavební dozor, odhady nemovitostí.


Firmy v dalších lokalitách


Architektura v lokalitě Morava – detailní popis

Architektura v oblasti Morava se vyznačuje moderním designem a inovativními řešeními, které dokážou vytvořit prostor, který je nejen krásný, ale také funkční a pohodlný. Architektura v oblasti Morava je ideální pro ty, kteří hledají kvalitní a profesionální služby v oblasti architektury. Pokud hledáte architekta v oblasti Morava, neváhejte a obraťte se na odborníky, kteří vám pomohou vytvořit prostor, který bude plně odpovídat vašim potřebám a přání.