Aplikace injekcí – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1SDOP Olomouc - středisko domácí ošetřovatelské péče, spol. s r. o.

Poskytujeme domácí zdravotní ošetřovatelskou péči. Provádíme ošetřovatelkou rehabilitaci, ošetření kožních vad, aplikace injekcí, péče o stomie, rehabilitace. Službu zajišťují registrované zdravotní sestry a jsou hrazeny zdravotní pojišťovnou.

2Osteocentrum Brno, s.r.o.2 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Hybešova 256/18, Brno-Staré Brno
Otevřeno do 16:00

Naše centrum se zaměřuje na léčbu osteoporózy a komplexní rehabilitační péči. V diagnostickém centru Vám s nejvyšší přesností zjistíme stupeň osteoporózy a zahájíme léčbu. V rehabilitační péči řešíme akutní i chornické bolesti, neurologická onemocnění, léčby závratí a mnoho dalších oblastí,…

3MUDr. Lucie Haklová

Našim pacientům a klientům poskytujeme komplexní dermatologickou péči, speciální lékařsko-kosmetické zákroky včetně vyšetřování a odstraňování kožních znamének, bradavic, nádorků, sklerotizace varixů, chemického vyhlazování vrásek, aplikace botulotoxinu a injekčních výplní, ošetření dermapenem a…

4Laserové estetické centrum Dermacos - MUDr. Lea Útratová3 pobočky

3.4
★★★★★
★★★★★
(41)
Trávnická 2198/2, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Odborná ordinace pro choroby kožní. Poskytujeme komplexní ambulantní léčebnou péči o dospělé i dětské pacienty – klienty všech zdravotních pojišťoven se všemi druhy kožních onemocnění. Poradna pro „mateřská znaménka“ (névy), barevné změny - pihy, kožní výrůstky. Vvyšetření digitálním dermatoskopem.…

5MUDr. Pastorová Petra

Valova 1074/5, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše moderní ordinace nabízí služby očního lékaře, dále laserové a estetické medicíny. Provádíme zákroky počínaje vyšetřením zraku, topografie, pachymetrie, aberometrie, až po estetické operace pro omlazení pleti.

6Agentura SESTRA s.r.o.

Poskytujeme zdravotní ošetřovatelskou péči nemocným nebo postiženým pacientům v jejich vlastním sociálním prostředí. Péči zajišťujeme 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Všechny naše sestry jsou registrované a pracují samostatně.

7Oční ambulance Ostrava Kunčice s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Vratimovská 744/115, Ostrava- Kunčice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provozuji oční ordinaci. Provádím komplexní oční vyšetření dětí a dospělých, aplikaci kontaktních čoček, aplikaci výplní vrásek obličeje injekcemi kyseliny hyaluronové, léčbu šedého a zeleného zákalu a další.

8Pospíšilová Jana - DOMÁCÍ OŠETŘOVATELSKÁ PÉČE

Poskytujeme domácí ošetřovatelskou péči a provádíme podávání léků (aplikace injekcí), převazy, odběry, měření TK, P, TT, osobní hygienu, hlídání seniorů, ošetřovatelskou rehabilitaci.

9Gebauerová Žaneta

Fryštátská 2060/55a , Karviná, Fryštát
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádíme kosmetiku, bezbolestnou liposukci, injekční lipolýzu, léčbu celulitidy, lifting obličeje, vybělení hyperpigmentace, aplikaci botoxu a kyseliny hyaluronové, permanentní make up, permanentní aplikace řas a lymfodrenáže.


Firmy v dalších lokalitách


Aplikace injekcí v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Aplikace injekcí najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.