Akupresura – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Krausová Jindřiška- REALITDATA

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
28. října 1044, Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Firma prodává zdravotní pomůcky, zabývá se dodávkami zdravotnického materiálu, tiskopisů, kancelářských potřeb a techniky.

2Aurea medica s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šimáčkova 249/35, Brno-Líšeň

Nabízíme prodej zdravotních výrobků a to MO a VO a odborné konzultace a také nabízíme perličkové lázně a biolampy a masážní přístroje i bylinné oleje a orto bandáže a magnetoterapii a také akupresuru. Také poskytujeme masážní lehátka a produkty péče o prsy a myostimulátory i tlakoměry a dále i…

3Zavřelová Jana, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Veveří 2211/118a, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

"U Damiány" je od roku 2007 obchod se zdravou výživou. Nabízíme biopotraviny, sušené byliny, čaje, tinktury, přírodní kosmetiku a další sortiment. Náš obchod je příjemné a útulné místo, kde je pro zákazníky radost nakupovat.

4MUDr. Milan Podlipný

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Divišovo náměstí…, Znojmo

Jsme sanatorium a poskytuje služby z oblasti rehabilitace a akupunktury a elektroakupunktury a celostní medicíny a také i lázeňství. Veškeré služby lázeňství a rehabilitace jsou poskytovány v nově rekonstruovaném renesančním domě z 12. století v historickém centru Znojma. V 1. poschodí můžete vidět…

5REHABRO - Rehabilitační Pomůcky

Prodej veškerých rehabilitačních pomůcek. Vzhledem k naší specializaci preferujeme osobní kontakt se zákazníkem a to, z důvodu individuálního zdravotního stavu každého jednotlivého zákazníka, případně na druh jeho postižení, jedná-li se například o pooperační nebo poúrazové potíže nebo vrozenou…

6ADAM FOR YOU s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Dluhonská 1350/41, Přerov I-Město
Otevřeno od 9:00

Provozujeme relaxační centrum s nabídkou akupresury, reiki, solné jeskyně, masáží, bylinné parní či detoxikační lázně. Dále poskytujeme kosmetické služby a pedikúru.

7ADAM FOR YOU s.r.o. (Olomouc)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Dluhonská 1350/41, Přerov - Přerov I…
Otevřeno od 9:00

Provozujeme relaxační centrum s nabídkou akupresury, reiki, solné jeskyně, masáží, bylinné parní či detoxikační lázně. Dále poskytujeme kosmetické služby a pedikúru.

8IPLIKATOR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 843/4, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Vracíme lidem jejich zdraví a energii a díky certifikovaným akupresurním podložkám Iplikátorn a tyto podložky a schválené jako zdravotnické pomůcky a doporučují lékaři po celém světě a dále jsme výhradní distributoři v ČR pro Iplikátor typu D3.

9Hlavsová Vladimíra

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zelný trh 1249, Uherské Hradiště Bezdlužná

Poskytuji odborné poradenství a péči v období před plánovaným otěhotněním, v průběhu těhotenství, při porodu a v době poporodní. Nabízím přípravu na porod, cvičení před a po porodu, masáže, akupresuru, homeopatii a energetickou diagnostiku.

10KRISTKOVÁ MILADA

Poskytuji služby klinického psychologa. Zabývám se masážemi, homeopatií a akupresurou.


Firmy v dalších lokalitách


Akupresura v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Akupresura najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.