3D modelace obličeje – Morava

Oblast Morava je místem, kde se nachází mnoho specialistů na 3D modelaci obličeje. Tento proces je velmi důležitý pro mnoho oblastí, jako je například kosmetická chirurgie, zubní lékařství nebo filmový průmysl.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1MUDr. Irena Procházková

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 838/6, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kosmetický salon 5R studio v centru Brna nabízí kosmetické služby pro ženy i muže. Specializujeme se především na kosmetické a estetické služby. Nabízíme permanentní make-up, analýzu barevné typologie, epilace, masáže a dermatologické poradenství. Kontakt naleznete na internetových stránkách.

2Barbara Ballo- Ministudio Relax

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Měřičkova 1625/35, Brno
Dnes už má zavřeno

Již šestnáct let jsme tu pro Vás. Každým rokem přinášíme novinky na trhu, zlepšujeme služby a snažíme se jít s trendy na trhu v oblasti péče o tělo. Letos jako jediní v Brně, můžeme nabídnout ošetření přístrojem EXILIS, která představuje revoluční neinvazní metodu tvarování postavy - bezbolestnou…

3Šedá Soňa - Studio ESTHÉTIQUE

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Helceletova 188, Olomouc Bezdlužná

Pro vaši krásu a relaxaci nabízíme kosmetické ošetření pleti luxusní kosmetikou Sothys Paris. Dále i kadeřnické služby, pedikúru, manikúru, modeláž nehtů a masáže. Prodáváme dárkové poukazy a přípravky na domácí péči.

4LifeDiet s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Horní 1642/55a, Ostrava Bezdlužná

LifeDiet s.r.o. nabízí služby kadeřnického a kosmetické salonu. Naleznete u nás řešení obezity, od sestavení diet až po liposukci, postaráme se o krásu Vašeho obličeje od vyhlazení vrásek po různé kosmetické ošetření, a mnoho dalších kosmetických, kadeřnických a dietologických služeb.

5Gaurová Andrea - Salon Andrey Gaurové

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Pod Vinohrady 242, Popůvky Bezdlužná

Klademe důraz na spokojenost zákazníků a plnou profesionalitu poskytovaných služeb při zachování všech hygienických požadavků. Nabízíme Vám služby z oblastí: MANIKÚRA, NEHTOVÁ MODELÁŽ, GELLAK A ZPEVNĚNÍ NEHTŮ GELEM, PEDIKÚRA, KOSMETIKA, APLIKACE ŘAS, PÉČE O TĚLO I OBLIČEJ.

6KOSMETICKÝ SALON OÁZA

KOSMETICKÝ SALON OÁZA, se sídlem Čsl. armády 2090/24, 787 01, Šumperk, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Pedikúra, manikúra Výroba, obchod a služby neuvedené v…

7SALÓN RELAXACE

SALÓN RELAXACE, se sídlem Slévárenská 413/8, 709 00, Mariánské Hory-Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Výroba,…

8SALON KRÁSY MARY COHR1 pobočka

Úvoz 977/18, Staré Brno
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

SALON KRÁSY MARY COHR, se sídlem Úvoz 977/18, 602 00, Staré Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 100540, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

9AM COSMETICS s.r.o.

Josefa Václava…, Místek-Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AM COSMETICS s.r.o., se sídlem Josefa Václava Sládka 37, 738 01, Místek-Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 73884, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem…

10Golová Iveta - Kosmetika Iveta

Masáže obličeje, svatební líčení, ošetření pleti izraelskou kosmetikou Christina, aplikaci přírodního hedvábí do pleti a japonskou manikúru. Provádíme depilace obličeje, nohou a rukou, francouzskou manikúru, proceduru SILK pro okamžitý lifting, nehtovou modeláž UV gelem, barvení řas, obočí.


Firmy v dalších lokalitách


3D modelace obličeje v lokalitě Morava – detailní popis

Díky 3D modelaci obličeje je možné vytvořit přesný a detailní model obličeje, který umožňuje lékařům a chirurgům plánovat a provádět operace s větší přesností a úspěšností. V kosmetické chirurgii se 3D modelace obličeje používá k plánování a vizualizaci výsledků různých procedur, jako jsou například facelift nebo rhinoplastika.

V oblasti zubního lékařství se 3D modelace obličeje používá k vytvoření přesných modelů zubů a čelistí, což umožňuje lékařům plánovat a provádět ortodontické a protetické zákroky s větší přesností a úspěšností.

V filmovém průmyslu se 3D modelace obličeje používá k vytváření digitálních postav a speciálních efektů. Díky této technologii jsou dnes možné neuvěřitelné vizuální efekty, které byly dříve nemožné.

V oblasti Morava je mnoho specialistů, kteří se věnují 3D modelaci obličeje a poskytují své služby klientům z různých oblastí. Díky této technologii je možné dosáhnout vynikajících výsledků v mnoha oblastech a pomoci lidem zlepšit svůj vzhled a zdraví.