24h měření tlaku – Morava

24h měření tlaku je moderní metoda, která umožňuje sledovat krevní tlak pacienta po celý den a noc. Tento typ měření se provádí pomocí speciálního přístroje, který je připojen k paži pacienta a automaticky měří tlak v pravidelných intervalech.

1–10 firem z 49 nalezených Filtry

1MUDr. Leona Lidincová

4.4
★★★★★
★★★★★
(11)
17. listopadu 140, Morkovice – Slížany Bezdlužná Ověřená

V ordinaci praktického lékaře pro dospělé poskytujeme léčebně preventivní péči dospělým pacientům. V naší ordinaci provozujeme diabetologickou poradnu. Ordinuje praktická lékařka MUDr. Leona Lidincová.

2Zámecká lékárna Slavkov, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 5, Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz lékárny. Nabídka léků na předpis i volně prodejných léků. V prodeji jsou také potravinové doplňky, čaje, homeopatika, doplňkový sortiment, zdravotní obuv, prostředky zdravotní techniky (PZT).

3Lékárna Boršice, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Boršice 306 , Boršice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Kompletní lékárenská péče a poradenství o lécích. Prodej vitamínů, potravinových doplňků, kosmetiky, zdravotní obuvi, hygienických pomůcek a přípravků pro upevnění zdraví.

4MUDr. Zdeněk Vymětal - praktický lékař pro dospělé

3.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Nemocniční 5, Uničov Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Uničov. Léčebně preventívní péče v oboru všeobecného praktického lékařství se všemi pojišťovnami nasmlouvány výkony nad rámec základních výkonů. Naše ordinace disponuje těmito přístroji- Počítačové EKG - stanovení poruch srdečního rytmu,poruchy prokrvení…

5SEMI OPTIK s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Kostelní 182/1, Miroslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika nabízí široký sortiment dioptrických brýlí, slunečních brýlí, kontaktních čoček a dále také obruby na míru. Můžete se k nám objednat na měření zraku. Poskytujeme odborné a profesionální poradenství. Náš sortiment zboží naleznete v našem internetovém obchodě.

6Lékárna Pod Jánským vrchem1 pobočka

Míru 397, Javorník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lékárna Pod Jánským vrchem Javorník. Provozujeme lékárnu v Javorníku, v okrese Jeseník. Mezi naše služby patří: výdej na léků na recept, prodej léčiv, doplňkového sortimentu, homeopatik, veterinárních přípravků, ortopedických pomůcek a obuvi /Santé, Kovyst/. Dále se zabýváme prodejem doplňků stravy…

7Oční lékař - ambulance Brno, MUDr. Hana Hendrychová

3.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Křenová 261/65c, Brno-Trnitá
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční ambulance - kompletní vyšetření zraku,stanovení refrakce (dioptrická hodnota brýlí), vyštření očního pozadí (přímou a nepřímou oftalmoskopií),vyšetření předního a zadního segmentu oka a extrakce cizích těles z očí, posouzení schopnosti řízení motorových vozidel.

8Lékárna pod Klajdovkou

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní lékárenskou péči s poradenstvím. U nás vám změříme krevní tlak, hmotnost a výšku na přístroji CORAZON. Najdete zde široký výběr dermatologické kosmetiky, vlasové péče značek VICHY, EUCERIN a ortopedickou obuv SANTÉ. Partnerská lékárna GS, Walmark, EUCERIN. Prodej léků na

9NYMEDICOMP s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
náměstí SNP 1140/32, Brno-Černá Pole
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme lékárna rodinného typu, které záleží na informovanosti pacientů. Příjdete-li k nám, poradíme Vám s bezpečným užíváním léků, případně zvolíme adekvátní alternativu. Vydáváme léky na předpis i volně prodejné, nabízíme zdarma dovoz inkontinenčních pomůcek v Brně a okolí.

10RNDr. Jan Urban - Lékárna Zahradníkova

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Zahradníkova 2/8 , Brno-Veveří Bezdlužná

Provozujeme prodej léků i také farmaceutických přípravků. Nabízíme široký sortiment léků předepisovaných na recept, bezlepkové potraviny, pomůcky pro dentální hygienu a inkontinenční pomůcky.


Firmy v dalších lokalitách


24h měření tlaku v lokalitě Morava – detailní popis

Tento typ měření je velmi užitečný pro lékaře, protože umožňuje získat přesnější a komplexnější informace o stavu pacienta. Díky 24h měření tlaku mohou lékaři získat informace o tom, jak se krevní tlak mění během dne a noci, jak reaguje na různé situace a jaké jsou jeho průměrné hodnoty.

Tento typ měření je obzvláště užitečný pro pacienty s vysokým krevním tlakem, protože umožňuje lékařům lépe monitorovat účinnost léčby a případně upravit dávkování léků. 24h měření tlaku je také užitečné pro pacienty s podezřením na noční hypertenzi, což je stav, kdy se krevní tlak zvyšuje během spánku.

v oblasti Morava je 24h měření tlaku k dispozici v místním zdravotnickém zařízení. Pacienti, kteří si přejí podstoupit toto měření, se mohou objednat u svého lékaře nebo přímo v zdravotnickém zařízení.

Během 24h měření tlaku pacienti musí dodržovat několik pravidel, aby byla zajištěna přesnost výsledků. Mezi tato pravidla patří:

- Pacienti by měli být v klidu a neprovádět žádné fyzické aktivity během měření.
- Pacienti by měli vést běžný životní styl a dodržovat svůj obvyklý jídelníček.
- Pacienti by měli spát v obvyklém posteli a v obvyklém prostředí.
- Pacienti by měli vést deník, kde zaznamenávají své aktivity a případné symptomy.

Po skončení 24h měření tlaku jsou výsledky vyhodnoceny lékařem a pacientovi jsou předány. Tyto výsledky mohou být použity k diagnostice a léčbě vysokého krevního tlaku a dalších kardiovaskulárních onemocnění.