Chvátal-Artex, s.r.o. – logo společnosti Chvátal-Artex, s.r.o.

Distribuujeme svítidla, žárovky, baterie a nabíječky. Dále se zabýváma distribucí holících poptřeb, fénů a kuchyňských spotřebičů. Zaměřujeme se na značky Varta, Russell Hobbs, Remington, Salter a Vivanco. V našem eshopu poté tento sortiment naleznete k prodeji.

  • Klíčová slova 20

    varta baterie, varta nabíječky, holení remington, péče o vlasy remington, Kuchyňské spotřebiče Russel Hobbs, Žehličky Russell Hobbs, osobní váhy salter, kuchyňské váhy salter, it technika, vlhčené ubrousky, světelné zdroje, antény, sluchátka, dálkové ovladače, rychlovarné konvice Russel Hobbs, svítilny varta, čelovky varta, nabíjecí baterie varta, nabíječky baterií varta,

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Chvátal-Artex, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.