corebase, s.r.o.

Realizujeme epoxidové, polyuretanové, PU-cementové a MMA podlahy pro výrobní haly, sklady a logistická centra. Zaměřujeme se na sanaci průmyslových podlah, včetně oprav výtluků, dilatačních spár a chemického znečištění. Pracujeme po celém Česku a zakázky provádíme i za provozu, o víkendech nebo při nočních směnách.

Recenze

  • 5.0
    (1)

    firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

  • Klíčová slova 43

    sanace betonových konstrukcí, chemická injektáž, reprofilace, vyrovnání podlahy, lajnování, epoxidová podlaha, polyuretanová podlaha, PU-cementová podlaha, MMA podlaha, ESD podlaha, průmyslová podlaha, podlahový systém, podlahové značení, oprava výtluku, sanace dilatační spáry, sanace chemického znečištění, výrobní hala, sklad, logistické centrum, potravinářský provoz, parkovací dům, technický provoz, diagnostika podkladu, realizace za provozu, etapa, bezpečnostní předpis, mechanická zátěž, chemická odolnost, vysokozdvižný vozík, stavební firma, stěrka, povrch, konstrukce, oprava, úprava, značka, bezpečnost, funkčnost, dlouhodobá spolupráce, harmonogram, noční směna, víkend, technická konzultace

  • Popis

    Každou realizaci začínáme diagnostikou podkladu a doporučením vhodného systému. Děláme výhradně průmyslové podlahy, takže se soustředíme na funkčnost a bezpečnost v náročném provozu. Oslovujete nás při rekonstrukcích, změnách využití prostoru nebo při potřebě dodržet bezpečnostní předpisy. Etapová realizace s krátkými časy vytvrzení minimalizuje dopad na váš provoz. Výsledek odpovídá přesně tomu, na čem jsme se domluvili, a řada zákazníků se k nám opakovaně vrací.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Zavřeno
  • Pondělí 07:00 – 16:00
  • Úterý 07:00 – 16:00
  • Středa 07:00 – 16:00
  • Čtvrtek 07:00 – 16:00
  • Pátek 07:00 – 16:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu corebase, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.