Navrhujeme a vyrábíme pohybové pomůcky pro handicapovaná zvířata, jako jsou invalidní vozíky, ortézy a protézy, které zajišťují pohodlné a aktivní život zvířatům s omezenou pohyblivostí. Naše produkty jsou vyrobeny na míru s důrazem na kvalitu a funkčnost.
invalidní vozíky pro psy, ortézy pro psy, protézy pro psy, pomůcky pro handicapovaná zvířata, chodící vak pro psy, pohybové pomůcky, zvířecí ortézy, zvířecí protézy, úpravy pro handicapovaná zvířata, personalizované vozíky, rehabilitace pro psy, zvířecí péče, mobilita pro zvířata, zvířecí asistence, pomoc pro handicapované psy, inovativní produkty pro zvířata, zvířata s omezenou mobilitou, komfortní pomůcky pro psy, kvalita života zvířat, pomůcky pro péči o psy, unikátní výrobky pro zvířata, zdraví psů, zvířecí inovace, veterinární pomůcky pro psy, pomůcky pro domácí mazlíčky, úpravy pro zrakově postižené psy, pohodlí pro zvířata, život handicapovaných zvířat, pomůcky na míru, testované výrobky pro psy, sada pro pohybové pomůcky, e-shop pro zvířata, rady o zvířatech, historie anyonego, naši klienti, příběhy zvířat, pomoc pro domácí mazlíčky, veterinární hygienické pomůcky, široká nabídka pro psy, rehabilitace a zotavení psů
Naše společnost se specializuje na navrhování a výrobu inovativních pohybových pomůcek pro handicapovaná zvířata. Vytváříme produkty, jako jsou invalidní vozíky, ortézy, protézy a další pomůcky, které zajišťují zvířatům pohodlný a aktivní život. Naše výrobky jsou unikátní, vyrábíme je na míru pro různá plemena a zdravotní potřeby. Zaměřujeme se na kvalitu a individuální přístup ke každému zvířeti. Důsledně testujeme naše produkty, abychom zajistili jejich optimální funkčnost. V rámci naší činnosti také nabízíme spolupráci veterinárním klinikám a záchranným stanicím. Zajímá nás zlepšování kvality života našich čtyřnohých klientů a poskytování komplexní péče o ně.
Poptáváte firmu ANYONEGO s.r.o.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.