TL projekt - Ing. Ladislav Trčka

Orientujeme se na projekční a inženýrské činnosti v oblasti technických zařízení budov a vodních staveb. Naše služby zahrnují hydrotechnické projekty, získání potřebných povolení a technický dozor. Klientům nabízíme komplexní přístup a individuální úpravu služeb podle jejich potřeb.

  • Klíčová slova 45

    projekční kancelář, inženýrská činnost, technická zařízení budov, vodní stavby, hydraulické vyvažování, občanská výstavba, bytová výstavba, průmyslové projekty, zdravotnické stavby, investiční záměr, projekty, inženýrská činnost, technický dozor, kolaudační řízení, architektonické projekty, elektroinstalace, rozptylové studie, ochrana ovzduší, vodovody, kanalizace, spokojenost zákazníka, subdodávky, odborné posudky, veřejné potřeby, hydraulické systémy, stavební část, spolupráce, energetičtí auditoři, validace průtoků, zámečnické práce, technické služby, projektové služby, posudky, expertní spolupráce, inženýrské projekty, kontrola kvality, projektování budov, stavby, vodní zdroje, stavební povolení, měření, technické normy, specifikace, výstavba, městský rozvoj

  • Popis

    Naše kancelář se specializuje na projekční a inženýrskou činnost v oblasti technických zařízení budov (TZB) a vodních staveb. Působíme v občanské a bytové výstavbě, průmyslu a zdravotnictví. Naším hlavním cílem je zajistit spokojenost našich zákazníků, proto přizpůsobujeme naše činnosti jejich individuálním potřebám. Nabízíme široké spektrum služeb, od zpracování investičního záměru, přes vyřízení povolení až po technický dozor a investorské výkony. Naše spolupráce s odborníky na ochranu ovzduší a energetickými auditory nám umožňuje zajišťovat komplexní projekty včetně architektonického zpracování a elektroinstalací. Nově nabízíme také provoz vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu TL projekt - Ing. Ladislav Trčka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.