Galvanovna Adafinish, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Nádražní 491, 679 04 Adamov Bezdlužná Ověřená firma

Využijte profesionální služby od Galvanovna Adafinish. Zajistíme vám kvalitní galvanické povrchové úpravy kovů. Specializujeme se na zinkování, chromování, niklování a galvanické černění. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2015.

Recenze

4.0
★★★★★
★★★★★
4 Google recenzí
29262496 ARES
DIČ CZ29262496
Vznik 2011
Telefony 515 532 192
František Zapletal (jednatel)
František Skýpala (jednatel)
  • Galvanovna Adafinish, galvanovna, galvanické povrchové úpravy, zinkování, chromování, niklování, černění, galvanické zinkování, galvanické chromování, galvanické niklování, galvanické černění, lesklé dekorativní chromování, alkalické černění, tvrdé chromování, galvanické niklování lesklé, dekorativní chromování, brynýrování
  • Poskytujeme vám kvalitní služby v oblasti povrchových úprav kovových materiálů. Galvanika je naším hlavním oborem, ve kterém se neustále zdokonalujeme. Klademe důraz na rovnováhu kvality a ceny a individuální přístup. Poskytujeme vám odborné poradenství a zajišťujeme plnou technickou podporu. Naši kvalifikovaní technici jsou tu vždy pro vás. V souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 9001 jsme zavedli systém managementu kvality. V Galvanovna Adafinish vám nabízíme galvanické zinkování, lesklé dekorativní chromování, galvanické niklování lesklé, tvrdé chromování a alkalické černění.