Skil, spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti informačních technologií, zaměřujeme se na CRM systémy a webové aplikace, které mohou být přizpůsobeny potřebám našich zákazníků. Naše řešení zahrnují také marketingový informační systém APS Marketing, který je flexibilní a efektivní.

  • Klíčová slova 34

    crm systémy, webové aplikace, informační technologie, programování na zakázku, aps marketing, komplexní informační systémy, systémy na míru, implementace systémů, analýza potřeb, konzultace, podpora systémů, přizpůsobení, digitální transformace, software pro podnikání, systémová integrace, marketingový informační systém, cloudové řešení, vzdálená podpora, datová migrace, it služby, uživatelská přívětivost, flexibilní řešení, efektivita podnikání, podnikové aplikace, vývoj aplikací, projektové řízení, týmová spolupráce, outsourcing it, informační systémy, hardwarové řešení, technologická podpora, zákaznický servis, business intelligence, digitální nástroje

  • Popis

    Nabízíme naši expertizu v oblasti informačních technologií, konkrétně se soustředíme na CRM systémy a webové aplikace na míru, které plně vyhovují specifickým potřebám našich klientů. Od počáteční analýzy přes implementaci až po dlouhodobou podporu, zajišťujeme kvalitní systémové služby. V rámci našich řešení vyvíjíme a dodáváme marketingový informační systém APS Marketing, který vyniká svou funkčností a uživatelskou přívětivostí. Důležitou součástí našeho přístupu je individuální pracovní proces orientovaný na klienta, což přispívá k efektivnějšímu a pružnějšímu rozvoji podnikání našich zákazníků.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Dnes už má zavřeno
  • Pondělí 07:00 – 16:00
  • Úterý 07:00 – 16:00
  • Středa 07:00 – 16:00
  • Čtvrtek 07:00 – 16:00
  • Pátek 07:00 – 16:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Skil, spol. s r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.