MUDr. Marta Mičínová (pobočka Letovice)

Nabízíme komplexní gynekologickou a porodní péči v Letovicích a Adamově, včetně preventivních prohlídek, poradenství o antikoncepci a očkování proti rakovině. Přijímáme nové pacientky.

Recenze

  • 5.0
    (7)

    google 7 Google recenzí

  • 5.0
    (3)

    firmy_cz 3 Firmy.cz recenzí

  • 5.0
    (3)

    znamy_lekar_cz 3 Znamylekar.cz recenzí

  • Klíčová slova 35

    gynekologie, porodní péče, preventivní prohlídky, těhotenství, antikoncepční poradenství, klimakterium, gynekologické ošetření, ordinace letovice, ordinace adamov, očkování proti rakovině, zdravotní péče, zdravotní služby, gynekolog, péče pro ženy, online rezervace, zdraví žen, gynekologické zákroky, léčba, zdravé těhotenství, pravidelné prohlídky, péče o matku a dítě, gynekologické poradenství, ženy, péče v těhotenství, prevence rakoviny, ordinace, vzp, zpmv, čpzp, ozp, vozp, aktuální informace, rezervace, zdravotní služby pro ženy, profesionální péče

  • Popis

    Specializujeme se na komplexní gynekologickou a porodní péči pro ženy v regionu Letovice a Adamov. Naše ordinace poskytují širokou škálu služeb zahrnujících preventivní prohlídky, odbornou péči během těhotenství, poradenství o antikoncepci, léčbu v klimakteriu a nechirurgické ošetření akutních gynekologických problémů. S našimi pacientkami spolupracujeme na individuálním plánu péče a nabízíme také možnost online rezervace termínů. Naši odborníci jsou k dispozici pro konzultace a léčbu, a to v souladu s potřebami žen v různých životních obdobích. Klademe důraz na kvalitu a dostupnost péče a jsme při naší práci s pacientkami vždy otevřeni a podpůrní.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Zavřeno
  • Pondělí Zavřeno
  • Úterý 09:00 – 16:00
  • Středa Zavřeno
  • Čtvrtek Zavřeno
  • Pátek 07:00 – 14:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu MUDr. Marta Mičínová (pobočka Letovice)

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.