VINAŘSTVÍ KNÁPEK, s.r.o.

Ubytování a degustace vín v malebném rodinném vinařství Knápek ve Strachotíně. Nabízíme pohodlné ubytování a široký sortiment lahvových a sudových moravských vín. Ideální místo pro cykloturisty a milovníky vína.

Recenze

  • 4.8
    (99)

    google 99 Google recenzí

  • Kontaktní osoby 3

    KNÁPEK FRANTIŠEK (jednatel)
    KNÁPEK RADEK (jednatel)
    KNÁPEK LIBOR (jednatel)
  • Klíčová slova 47

    vinařství, penzion, strachotín, jižní morava, ubytování, moravská vína, degustace, vinařské školení, ochutnávka vín, cykloturistika, vinohradnictví, rodinné vinařství, relaxace, příroda, vinice, moravské tradice, turistika, vinařská obec, volnočasové aktivity, příjemné ubytování, vína z jižní moravy, tradiční vinařství, nezapomenutelný zážitek, krásné výhledy, vína z vlastních vinic, sklep s vínem, pohodlné ubytování, vinařské akce, střední morava, vína pro každou příležitost, vinařství a turismus, historické vinařství, široký výběr vín, moravské speciality, letní vína, vína s charakterem, vinařské prázdniny, dovolená na moravě, vína s osobností, relaxační pobyty, zážitkové ubytování, vína na degustačním menu, víno a gastronomie, vinohradnické tradice, malebné prostředí, pohostinnost, místní vína

  • Popis

    V malebném městě Strachotín, v srdci Jižní Moravy, se nachází rodinné vinařství a penzion Knápek. S historií sahající až do dob našich předků, nabízíme unikátní spojení tradičního moravského vinařství a komfortního ubytování. Naše vína, vyrobená z hroznů z vlastních vinic, skvěle doplní vaši relaxaci na terase s krásným výhledem na Pálavu a Novomlýnské nádrže. Ubytování je ideální pro skupiny přátel a rodiny, kteří si chtějí vychutnat cykloturistiku a poznat region krásy Moravy. Přijďte si užít nezapomenutelné degustace a ochutnat naše vína.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu VINAŘSTVÍ KNÁPEK, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.