DIMONT HDX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Místecká 904, 739 21 Paskov Ověřená firma

Zabýváme se prodejem dílů a plechů z otěruvzdorné oceli HARDOX a konstrukční vysokopevnostní oceli STRENX. Z této oceli vyrábíme polotovary a díly. Provádíme dělení vodním paprskem, dělení plazmou a plamenem a tvarové dělení. Prodáváme celé i dělené plechy.

Recenze

5.0
★★★★★
★★★★★
2 Facebook recenzí
5.0
★★★★★
★★★★★
2 Google recenzí
5.0
★★★★★
★★★★★
1 Firmy.cz recenzí
26872587 ARES
DIČ CZ26872587
Vznik 2005
Telefony 596 613 168
Sociální sítě facebook.com
Lukáš Pšenica (jednatel)
Milan Szyroki (vedoucí odbytu)
  • DIMONT HDX, DIMONT HDX kontakt, specialista na plechy, prodej plechů z otěruvzdorné oceli HARDOX, HARDOX, prodej plechů z otěruvzdorné oceli, konstrukční vysokopevnostní ocel Strenx, STRENX, konstrukční vysokopevnostní ocel, prodej celých plechů z oceli, prodej dělených plechů z oceli, plechy z oceli, ocelové plechy, tvarové pálení acetylenem, tvarované pálení plazmou, tvarované pálení laserem, tvarované dělení vodním paprskem, výroba polotovarů z oceli, výroba náhradních dílů z oceli, výroba strojních částí oceli, vodní paprsek, dělení vodním paprskem, dělení plazmou, dělení plamenem, tvarové dělení, tvarové výpalky, otěruvzdorná ocel, hardox 450, hardox 500, hardox 600, hardox tyče, tyče, hardox trubky, trubky, výroba polotovarů, výroba strojních částí
  • V DIMONT HDX s.r.o. prodáváme plechy z otěruvzdorné oceli HARDOX a konstrukční vysokopevnostní oceli STRENX švédské firmy SSAB OXELÖSUND. Prodáváme celé i dělené části plechů HARDOX. Z oceli vyrábíme různé polotovary a díly.

    Plechy HARDOX jsou vyráběny ve třídách tvrdosti 400, 450, 500, 550 a 600 HB. Dělení plechů provádíme plamenem, plazmou, laserem a vodním paprskem.

    Zabýváme se i ohraňováním a zakružováním, vrtáním a řezáním závitů, obráběním, frézováním, broušením, soustružením a vyvrtáváním.