BioVendor - Lékařská technika, spol. s r.o. – logo společnosti BioVendor - Lékařská technika, spol. s r.o.

Společnost BioVendor-Lékařská technika, spol. s r. o. byla založena v r. 1995 jako distribuční a obchodní společnost působící v oblasti zdravotnictví. Od svého založení se specializujeme zejména na dodávku zdravotnické techniky a spotřebního materiálu pro nejrůznější oblasti zdravotní péče s důrazem zejména na intenzivní péči, kardiologii, kardiochirurgii, chirurgii a gynekologii.

Recenze

  • 5.0
    (1)

    firmy_cz 1 Firmy.cz recenzí

  • Klíčová slova 20

    Biovendor, lékařská technika brno, distribuce zdravotnické techniky a spotřebního materiálu, zdravotnická technika intenzivní péče, zdravotnická technika kardiologie, zdravotnická technika kardiochirurgie, zdravotnická technika chirurgie, infúzní pumpy, lineární dávkovače, volumetrické infúzní pumpy, ladičky pro neurologii, zdravotnická a lékařská technika, Thrombelastograph TEG®5000, jednorázové gynekologické nástroje, diagnostické pomůcky pro neurologii, Softcup, menstruační kalíšek, relaxometr, TOF monitor, STIMPOD

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu BioVendor - Lékařská technika, spol. s r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.