AGROS Moravia, spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby zahradních úprav v regionech Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště a Vsetín. Naše služby zahrnují projekce zahrad, jejich výsadbu, údržbu trávníků a instalaci automatických závlahových systémů. Specializujeme se na komplexní péči o zelené plochy a nabízíme počítačem řízené závlahy značky Hunter.

Recenze

  • 3.8
    (4)

    google 4 Google recenzí

  • Klíčová slova 38

    zahrady na klíč, trávníky, údržba zeleně, projekce zahrad, automatické závlahy, hunter, návrhy zahrad, robotické sekačky, robomow, zatravnění, pěstitelské služby, krajinná architektura, zahradní úpravy, péče o trávníky, hnojení trávníků, vertikutace, stavební prvky v zahradě, projekční práce, správní jednotky, zahradní výsadba, systémy zavlažování, péče o rostliny, instalace závlah, zahradnictví, ekologické zahrady, udržitelnost, zahradní design, kvalifikovaný tým, profesionální služby, zahradní vybavení, zavlažovací technika, péče o krajinu, estetika zahrady, přírodní zahrady, efektní zahrady, komunitní zahrady, zeleň v městské oblasti, atraktivní zahrady

  • Popis

    Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti zahradních úprav a údržby zeleně v okresech Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště a Vsetín. Naše práce zahrnuje návrhy a projekční služby zahrad, trávníkové výsadby a kompletní údržbu trávníků, včetně hnojení a vertikutace. Dále se specializujeme na instalaci automatických závlahových systémů značky Hunter, které zajišťují zdravý a krásný trávník. Naše firma také nabízí moderní technologie, například robotické sekačky Robomow s obsluhou přes chytré zařízení a hlasovou aktivací. Pořádáme projekty zahrad na klíč, přičemž naším cílem je poskytnout zákazníkům efektivní a elegantní řešení pro jejich zahrady.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu AGROS Moravia, spol. s r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.