Omega Brno s.r.o. – logo společnosti Omega Brno s.r.o.

Nabízíme pohodlné ubytování v centru Brna, blízko výstaviště a historických památek. Naše prostory zahrnují moderní pokoje, konferenční zázemí a službu stravování.

Recenze

  • 4.2
    (386)

    google 386 Google recenzí

  • Klíčová slova 42

    hotely brno, tříhvězdičkové hotely, ubytování brno, konferenční prostory brno, bar brno, squash brno, hotel s bezbariérovým přístupem, levné ubytování brno, hotel omega brno, rezervace pokoje brno, blízko centra brna, hotel s parkováním, pohodlné ubytování brno, hotel poblíž bvv, snídaně formou bufetu, wi-fi v hotelu, rodinné pokoje brno, ubytování blízko mhd, hotel se salonkem, moderní hotel brno, výhodné ceny ubytování, krátkodobé ubytování brno, hotel v centru města, ubytování se psem, ubytování pro skupiny brno, relaxace v brně, brno turistika, víkendové pobyty brno, hotel pro obchodní cestující, zázemí pro konference brno, dostupné ubytování brno, hotel s výtahem, pokoj s koupelnou, hotel s relaxačními službami, hotel s klimatizací, hotel v blízkosti historického centra brna, hotelem s příjemným personálem, hotel, kde se dobře spí, hotel s rodinnou atmosférou, hotel s dopravou k výstavišti, bezbariérové ubytování brno

  • Popis

    Těšíme se na hosty, kteří hledají pohodlné a cenově dostupné ubytování v Brně. Hotel Omega Brno je ideálně umístěn nedaleko Brněnského výstaviště a historického centra. Disponujeme komfortními dvou a třílůžkovými pokoji, které jsou vybaveny moderním příslušenstvím včetně Wi-Fi, kabelové televize a koupelen. Kromě ubytování nabízíme také prostory pro konference až pro 50 osob s dostupností technického vybavení. Naše hotelová restaurace zajišťuje bohaté snídaně formou bufetu. Hosté mohou využít také squash kurt a hlídané parkoviště. HSvěřte se nám při plánování vaší návštěvy Brna.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Omega Brno s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.