BIORA, s.r.o.

Nabízíme přírodní kosmetiku s kyselinou hyaluronovou, která efektivně pečuje o vlasy a pleť. Naše produkty vycházejí ze zkušeností a vývoje zaměřeného na zdraví a krásu.

Recenze

  • 5.0
    (2)

    google 2 Google recenzí

  • Klíčová slova 36

    přírodní kosmetika, kyselina hyaluronová, anti-aging, péče o vlasy, kosmetické přípravky, biohar, biogem, péče o pleť, výživa pleti, hydratace pleti, krémy na pleť, sérum s kyselinou hyaluronovou, produkty proti stárnutí, kolagen, kosmetické kolageny, oční kapky, oftalmologie, ortopedie, zdravá pleť, přírodní ingredience, lokální kosmetické výrobky, česká kosmetika, organická kosmetika, kosmetické potřeby, péče o pleť po slunění, péče po holení, kosmetika pro citlivou pleť, hydratační krémy, pleťové masky, ošetření pleti, návrat k přírodě, prevenci stárnutí, přírodní hydratační produkty, detoxikace pleti, péče o pleť v každém věku, bio kosmetika

  • Popis

    Naše přírodní kosmetika s kyselinou hyaluronovou, vyrobená v Hodoníně, se pyšní vynikajícími účinky na vlasy a proti stárnutí pokožky. Věnujeme se vývoji produktů od roku 1990, kdy jsme jako první privátní výrobce začali využívat výsledky výzkumu zaměřeného na lékové formy. S našimi výrobky, jako jsou Biohar a Biogem, se snažíme nabídnout kvalitní péči, která přináší znatelné výsledky. Naše přípravky jsou určeny pro každého, kdo hledá účinné řešení pro zdravou a krásnou pleť.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu BIORA, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.