Vinařství rodiny Veselých v Rakvicích se specializuje na lahvová vína z moravských hroznů. Vyrábíme vína jako Chardonnay, Sauvignon a Ryzlink rýnský, s důrazem na kvalitu a moderní výrobní technologie.
11 Google recenzí
vinařství, vína, moravská vína, rakvice, vinice, chardonnay, sauvignon, muškát moravský, ryzlink rýnský, veltlínské zelené, moderní vinařství, hrozny, výroba vína, vinohrad, velkopavlovická oblast, bílá vína, červená vína, kvalitní vína, rodinné vinařství, tradiční výroba, víno z jižní moravy, vínem, vinař, sklizeň hroznů, redukovaná produkce, technologie kvašení, ovocné víno, terroir, víno s aroma, červené odrůdy, vinařská tradice, chutě, vinohradnictví, zemědělství, hroznové víno, víno pro gurmány, přívlastková vína, víno z regionu, konzumace vína, vinotéka, víno do restaurací, degustace vína, vinný sklípek, prestižní vína
Vinařství rodiny Veselých v Rakvicích se soustředí na zpracování hroznů a výrobu kvalitních lahvových vín. Nacházíme se v srdci Velkopavlovické vinařské oblasti, kde pěstujeme odrůdy jako Chardonnay, Tramín, Muškát Moravský a další. Naše moderní výrobní metody, zahrnující řízené kvašení, zajišťují zachování vysokého aroma vín. S cílem splnit nejvyšší standardy kvality se neustále modernizujeme a rozšiřujeme naše kapacity. Hrdě navazujeme na bohatou tradici moravského vinařství a neustále inovujeme naše postupy, abychom byli na špičce v oboru.
Poptáváte firmu Miloš Veselý- Vinařství Vinopa
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.