Česká dvířka, s.r.o.

Nabízíme kvalitní a efektivní dvířka do vany, která vyrábíme v Česku. Naše služby zahrnují kompletní montáž po celé České republice za fixní cenu. Dvířka se instalují do všech typů van a jsou zajištěna 7letou zárukou. Koupelna zůstane po práci čistá a použitelná za 24 hodin.

  • Klíčová slova 41

    dvířka do vany, česká dvířka, instalace dvířek, kvalitní dvířka, efektivní řešení pro koupelnu, ceny dvířek, výrobce dvířek, zakázková výroba, dvířka pro všechny typy van, vana, přístup ke koupeli, automatické zavírání, dlouhá záruka, česká kvalita, rodinná firma, rychlá instalace, úklid po instalaci, dvířka do koupelny, specialista na dvířka, technologie instalace, snadný přístup, bezpečná dvířka, koupelna upravená na míru, montáž dvířek, odborná montáž, profesionální služby, služby po celé čr, stoprocentní spokojenost, cenově dostupné dvířka, kvalitní koupelna, klientský servis, přizpůsobení dvířek, činnost v oblasti stavebnictví, voda, koupání bez překážek, nabízené služby, rodinná tradice ve stavebnictví, reference zákazníků, moderní dvířka, časté otázky o dvířkách, komfortní koupání

  • Popis

    Poskytujeme inovativní a cenově dostupná dvířka do vany, která jsou vyrobena v Česku s důrazem na kvalitu. Naše dvířka se snadno instalují do jakéhokoli typu vany a nabízí pohodlný přístup bez nutnosti průtahů. Cena zakázkové výroby zahrnuje zaměření, dopravu a instalaci, přičemž práce trvá pouze 3 hodiny a koupelna zůstane po instalaci čistá. Naše dvířka mají automatické otevírání a zavírání a postrádají nebezpečné mechanizmy. S více než 3000 úspěšnými montážemi jsme rodinná firma s 23letou tradicí na trhu. Veškeré úpravy provádíme s ohledem na potřeby našich zákazníků, aby byla zajištěna jejich maximální spokojenost.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Česká dvířka, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.