Vytyčování hranic pozemků, staveb - Olomouc

1 - 6 firem z 6 nalezených

GEOL, spol. s r. o.

Olomouc, Dolní hejčínská 47 kontakt

Provádíme zeměměřické práce v oboru geodézie a kartografie. A to pro katastr nemovitostí vytyčování hranic pozemků a geometrické plány, pro stavebnictví vytyčování staveb, zaměření skutečného provedení stavby, pro projekci polohopisné a výškopisné plány.

web www.geol.cz

Ing. Karel Doležel - projektant

Olomouc, U kovárny 1145/5 kontakt , (1 pobočka)

Projekční kancelář Karel Doležel poskytuje komplexní projekční, inženýrské a konzultační práce. Práce zajišťujeme v širokém spektru, od projektů rodinných a bytových domů, přes objekty pro administrativu, obchod, kulturu, školství.

web www.ingdolezel.cz

Johanes Václav, Ing. - GEODETICKÁ KANCELÁŘ Ing. Václav Johanes

Olomouc - Hodolany, Tovární 1197/42A kontakt +420 581 070 865

Geodetická kancelář - vyhotovení geometrických plánů, vytyčování vlastnických hranic pozemků, vytyčování staveb, zaměřování skutečného provedení staveb, zaměřování inženýrských sítí, zaměřování polohopisu a výškopisu pro projektovou činnost, určování kubatury.

web zobrazit více informací

ELPREMONT ELEKTROMONTÁŽE s.r.o.

Velká Bystřice, ČSA 961 kontakt +420 585 351 252

Společnost ELPREMONT elektromontáže s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblastech silnoproudé elektroenergetiky, veřejného osvětlení, elektroinstalací, fotovoltaických elektráren, zemních prací, dodávek staveb, autodopravy, práce montážní plošinou a dalších činnostech spojených s…

web www.elpremont.cz

Tomečková Zuzana, Ing.

Doloplazy, Doloplazy 83 kontakt +420 732 346 815

Zaobíráme se tvorbou geometrických plánů, vytyčováním a provedením staveb a zaměřováním inženýrských sítí. Poskytujeme konzultace v oboru katastru nemovitostí. Zaměřujeme polohopisy a výškopisy obcí. Nabízíme i mapové podklady pro projektování, rekonstrukci a výstavbu včetně majetkoprávních…

web www.geodet-tomeckova.cz

KABELOVÝ servis, spol. s r.o. (pobočka Olomouc, Slavonín)

Olomouc, Slavonín, Kyselovská 211/82 kontakt +420 777 777 015, (1 pobočka)

Výstavba a opravy telekomunikačních sítí. Zajistíme vytyčování sítí elektronických komunikací Telefonicy O2. Zařídíme lokalizace a opravy poruch všech typů zemních i samonosných kabelů. Dále provádíme montáž samonosných kabelů a sloupových tratí.

web www.kabelovyservis.cz